QR kodų naudojimas audioknyguose

Mobiliosios programėlės gali atpažinti objektą naudodamos jo QR kodą ir atidaryti jo puslapį. Pakanka pasirinkti nuskaitymo režimą ir nukreipti išmaniojo telefono kamerą į QR kodą.

Kiekvienam iš audio gidų objektų (muziejus, turas, kolekcija, ekspozicija, atrakcija) sistema sukuriamas unikalus QR kodas. Paprastai jie naudojami muziejų ir ekskursijų reklaminėje medžiagoje arba kaip dalis eksponatų, turinčių garso istorijas, valstybinių numerių.

QR kodą galima atspausdinti arba išsaugoti kaip failą. Norėdami išsaugoti kaip failą, turite atlikti standartines operacijas:

  • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite QR kodo atvaizdą;
  • komandos „Save Image As …“ pasirinkimas;
  • išsaugoto vaizdo failo vietos ir pavadinimo nurodymas

Be to, QR kodai gali būti naudojami įvertinti įvairios reklaminės medžiagos efektyvumą. Norėdami tai padaryti, naudokite įrankį, norėdami sukonfigūruoti reklaminės kampanijos parametrus.

Taip pat QR kodai gali būti naudojami norint peržiūrėti objektus, esančius bandymo stadijoje. Kodo žodis, reikalingas norint pasiekti tokius objektus, yra jų QR koduose. Nuskaitant tokį kodą, atsidaro objekto puslapis, o kodo žodis įrašomas mobiliosios programos nustatymuose.

Pamiršote pagriebti ką nors perskaityti traukinyje? Atsitikus Bukarešte, vieno mygtuko paspaudimu galite pakabinti apimtį nuo e-knygų pavyzdžių nuo grindų iki lubų, nuo sienos iki sienos (epub, pdf ar net audio knygų formatu).metro stotelės partizanų rinkodara

Hibridinis skaitmeninės / fizinės bibliotekos / knygyno projektas yra „Humanitas“ ir „Vodaphone“ bendradarbiavimas – partizaninės rinkodaros kampanija, kurioje pabrėžiama tiek mobiliųjų technologijų galia, tiek knygyno pasiūlymai.

Naršymas, žinoma, veikia taip pat, kaip įprastoje knygų parduotuvėje: galite nuskaityti spalvotus plakatus ir išsirinkti ką nors pradėti, kol laukiate savo pasivažinėjimo. O jei jums patinka pavyzdys, dar vienu mygtuko paspaudimu pateksite į puslapį, kuriame galite nusipirkti visą knygą (viena nemokama knyga įmesta tiems, kurie nenori mokėti).

Ruošdami plakatus, plokštes ar kitą medžiagą, kurioje yra QR kodai, atminkite, kad jei QR kodo vaizdas yra per mažas arba per toli, bandant jį perskaityti gali kilti atpažinimo problemų.

Mes rekomenduojame laikytis paprastos taisyklės: jei atstumas iki 1 metro dydžio QR kodo atvaizdo, jo matmenys turėtų būti 10×10 cm.