Kaip rašyti oficialius elektroninius laiškus

Sveiki,

Noriu informuoti, kad šiuo metu svarstome tarp jūsų ir dar vieno kandidato į skambučio centro vadybininko pareigas. Tam, kad galėtumėme priimti teisingą sprendimą, nusprendėme pateikti užduotį, kurią reikėtų atlikti iki kovo 18 dienos iš namų.

Jūsų užduotis surasti distributorių Varšuvoje ir šio miesto apylinkėse.

Informacija kuri jums bus aktuali paieškos ir bendravimo metu su potencialiais distributoriais:

Mūsų svetainė Lenkijoje

Įmonės prekės ženklas

Ką mes siūlome distributoriams ir bei keli patarimai kaip tartirs dėl bendradarbiavimo su mumis?

Mūsų įmonė sėmingai dirba Lietuvoje jau 5 metus, per dieną gauname 30-40 klientų ir šiuo metu žengia į Lenkijos rinką. Kas savaitę gauname 5-10 užsakymų, per liepos mėnesį planuojame turėti 10-20 užsakymų per savaitę. Šiuo metu ieškome patikimų distributorių skirtinguose Lenkijos miestuose, kuriems galėtumėme perduoti užsakymus už 10% nuo sutarties su klientu kainos. Informacija apie užsakymu yra pateikiama per mūsų CRM sistemą, kiekvienam distributoriui sukuriame prisijungimus, kur jis galės matyti visa susijusią informaciją apie klientą.

Šiuo metu jau turime patikimu distributorius Bialystoke ir Lodzėje. Su kiekvienu nauju distributoriu dirbame 1-2 mėnesius, jeigu darbas vyksta sklandžiai – susitinkame gyvai ir aptariame tolimesnes bendradarbiavimo sąlygas, kurios atvers daugiau galimybių (pvz pateiksime užsakymus ir iš kitų artimų regionų, siūlysime daugiau užsakymų ir t.t. – deriname indiviadualiai su kiekvienu distributoriumi). Potencialu distributorius turi dirbti kokybiškai ir moketi montuoti nesudėtingų konstrukcijų lubas (matinė, blizgi, satininė plėvelės, konstrukcijos su LED apšivietimu ir nišomis). Ateityje, galėsime apmokyti montuoti sudetingesnes lubų konstrukcijas.


Labai svarbu suprasti, kad įtempiamos lubos ir pakabinamos lubos yra du visiškai skirtingi dalykai, mes dirbame tik su Įtempiamomis lubos (sufity napinane arba sufit napinany).

Auditorija kuriai reikia skambinti:

  • Tai gali būti nedidutės įmonės, kurios spacializuojasi ant įtempiamų lubų (iki 3 darbuotojų)
  • Individualiai dirbantys meistrai arba meistrų brigados

Ir praktikos galiu paminėti, kad dažniausiai toks bendradarbiavimo tipas yra labai patrauklus ir įdomus.

Klausimai kuriuos gali užduoti potencialūs distributoriai:

  • Kada ir kokiais atvėjais distributorius turi sumokėti mums 10% nuo užsakymo sumos?
    Atsakymas: 10% yra mokami TIK nuo tų užsakymu, kurie buvo pažymėti CRM sistemoje kaip “Sutartis”. Sąskaitą išrašome vieną kartą per mėnesį už visa pasirašytas sutartis.
  • Kaip vyksta visas procesas, kol užsakymas yra perduodamas distributoriui?
    Atsakymas: mūsų skambučių centras atsako į skambučius, konsultuoja klientus apie lubas ir kitus klausimus. Tik tuo atvėju, kai klientas jau nori užsirašyti į lubų matavimą, priklausomai nuo regiono mes priskiriame šį klientą distributoriui, kuris savo savitarnoje pamatys žinutę, kad jam priskirtas naujas užsakymas.
  • Ar šiuo metu jau dribate su kažkuo iš mano regiono?

Atsakymas: ne, todėl šiuo metu ir ieškome.

  • Jeigu man buvo priskirtas klientas, bet jis atsisakė arba persigalvojo, ar man reikės už tai mokėti jums?

Atsakymas: ne, mūsų distributoriai moka tik už pasirašytas su klientais sutartis.

Jeigu pas distributorius kils klausiamai, į kuriuos nežinosite kaip atsakyti, galite pasakyti, kad pasižymėsite šį klausimą ir pasiteirausite vadovo.

Tikslas

Surasti kuo daugiau susidomėjusių distributorių Jūsų nurodytame regione.

Rezultatų pateikimas

Jums patogiu failo formatu pateikti susidomėjusių distributorių sąraša (susisiekimo data, pavadinimas arba vardas pavardės, sveteinės adresas, jeigu yra, kontaktinis telefono numeris, miestas kuriame randasi ir komentarai apie susitarimą, kas buvo apkalbėta ir kas sutarta).

Kovo18 d. peržiūrėsime kandidatų rezultatus ir priimsime galutinį sprendimą.

Informuokite, prašau, ar viskas aišku ir ar gavote laišką.

Geros dienos.