Originalios idėjos, kaip linksminti svečius vestuvėse

Questas, laužo dainos ir stalo žaidimai gali būti vertos alternatyvos klasikinėms vestuvių varžyboms. Apie šias ir kitas originalias pramogas – mūsų straipsnyje!

15 Wedding Entertainment Ideas that can Leave your Guests in Awe ...

Vestuvių pramogų planavimas yra ne mažiau svarbus nei vestuvių planavimas.
Vestuvių pramogos ir konkursai visada buvo populiarūs. Pagrindinis jų tikslas yra neleisti svečiams nuobodžiauti. Kuo linksmiau bus vestuvėse, tuo įsimintiniau.

Vestuvių pramogų planavimas yra ne mažiau svarbus nei vestuvių planavimas. Dažniausiai ši užduotis priskiriama vestuvių šeimininko pečiams. Bet jūs taip pat galite tai padaryti patys, nes nėra nieko sudėtingo! Be to, šie konkursai bus geresni nei priimančiojo, nes, pirma, juos paruošite jūs, antra, jie bus nepakartojami.

Kad būtumėte mažiau suglumę, mes paruošėme jums puikių idėjų vestuvių varžyboms ir pramogoms sąrašą.

1. Lego

Žinoma, pirmiausia tai puiki pramoga vaikams, kurie dalyvaus vestuvėse. Tačiau šis konstruktorius neturi jokių amžiaus apribojimų, o tai reiškia, kad ir suaugusieji gali smagiai leisti laiką, jei nori! Pakvieskite svečius prie stalo su dėžėmis ir nepamirškite apie mini herojų figūras.

2. Vyno degustatoriaus nuoma

Tegul jūsų svečiai ne tik geria vyną, bet ir jo paragauja. Iš tikrųjų ateityje jie bus laimingi galėdami pasakyti draugams, koks vynas jiems patiko ir kodėl. Ir aristokratiškai patobulėję jie galės pasakyti, kokia skonio ir aromato puokštė yra konkrečiame vyne. O jei jūsų vestuvės vyks botaniniame šiltnamyje ar sode, tuomet galite pasisamdyti specialistą, kuris atsakys į svečių klausimus apie tam tikrą augalą.

3. Stalo žaidimai

Stalo žaidimai ir galvosūkiai yra puiki alternatyva klasikinėms vestuvių pramogoms. Pavyzdžiui, „Monopolis“ yra gana universalus žaidimas – įdomu žaisti tiek suaugusiems, tiek vaikams! O jaunimo vestuvėse puikiai tiks „Alias“, „Aktivity“ ar „Jenga“.

4. Vestuvių akcentas – fotobūdelė

Tai labai linksma, be to, svečiai iš karto gali pasiimti su savimi savo nuotraukas iš vestuvių. Bet kuris iš svečių vėliau galės pasakyti, kad dalyvavo madingose ​​vestuvėse.

5. Kryžiažodžiai

Geriau juos padaryti teminius: pavyzdžiui, tegul visi klausimai yra apie jus su jaunikiu. Vakaro pradžioje kiekvienam svečiui galite duoti kryžiažodį ir surengti konkursą – kas geriausiai žino jaunavedžius? Kuo daugiau klausimų bus kryžiažodyje, tuo įdomiau. Viskas vyks greičiau, jei naudositės nemokamomis internetinėmis programomis, kurias galite rasti internete.

30+ Super Fun & Alternative Wedding Entertainment Ideas for 2019

6. Fokusai

Meilė yra magija, ar ne? Pasamdykite iliuzionistą ar magas, kad linksmintumėte savo svečius keliais paprastais ir linksmais triukais.

7. Lauko linksmybės

Pabandykite pasinerti į vaikystę, ypač jei atostogos vyksta vasarą lauke. Muilo burbulai, apyniai, spalvoti lankeliai, keli rinkiniai badmintono … O jei prie jų pridėsite uždegančią muziką – laikas tikrai skris pro šalį!

8. Profesionalūs šokėjai

Jei mėgstate šokti, tuomet profesionalūs šokėjai vestuvėse yra tai, ko jums reikia. Be pramogų programos, jie taip pat gali padėti išjudinti svečius, paskambinę jiems į šokių aikštelę.
Užsisakykite šokių meistriškumo klasę. Tai gali būti vytos, salsos ar bachata. Dalyvauti neprivaloma, tačiau jei tai tikri profesionalai, tada netrukus visi svečiai susirinks šokių aikštelėje.

10 Eco-Friendly Wedding Entertainment Ideas | Whimsical Wonderland ...

9. Gyva muzika

Užuot DJ, pasamdykite viršelinę grupę, atliekančią roką, klasiką ar džiazą. Tokia muzika tinka šokti, o kaip vakaro akompanimentas – kol svečiai kalbėsis, sėsis prie stalų ar linksminsis, ji skambės fone.

10. Petrauka per ceremoniją

Vienas geriausių būdų leisti svečiams gerai praleisti laiką yra jų netrukdyti! Užuot stengęsi juos linksminti kiekvieną minutę, dingite su jaunikiu pusvalandžiui, kai baigsis bendra fotosesija po ceremonijos. Jūs pagaliau turėsite laiko pabūti vieni kartu, o svečiai turės galimybę pabendrauti ramioje atmosferoje.

Beje, nepamirškite, kad visus pakviestus darbuotojus patartina maitinti jų darbo dienos metu. Tai taikoma tiems, kurie porą minučių dalyvaus jūsų vestuvėse, ir tiems, kurie visą vakarą linksmins svečius, pavyzdžiui, menininkams ar masažuotojams.
Tikimės, kad šie pramogų patarimai jums padės, o jūsų vestuvės bus šiek tiek linksmesnės nei šeimininko konkursai