Dvigulės lovos

.Oksfordo visagalis vienas iš daugelio išskirtinių ir labiausiai žinomų universitetų žemėje. Tai pasaulis visuomenės muziejus, įkurta jo vardo muziejus, įdiegtos 1683, taip pat anksčiau pasaulio tiltas per Temzės upę, Radcot tilto. Vienas iš daugelio motyvų miestas buvo ne bombardavo Antrojo pasaulinio karo metu buvo, kad jei jis užkariavo Angliją, Hitleris planavo panaudoti jį kaip savo kapitalą. Jūs visi galite gauti all in, o buriavimui Temzė apsupti žalių ir istorinių savybių iki. Čia yra 5 malonumas dalykų, kai mokosi Anglijoje suvokti.

1. Gaukite guoliai laipiojimo Carfax sistemaCarfax sistema gali būti centre 74 pirštų ir Oksfordo, jos aukščiausias pastatas – tai gali būti ne daugiau kaip kiekvieno pastato. Naudojama struktūra turi būti elementas katedrą, kad buvo pašalintas dėl gatvės vis platėjo 1896 – atgal į vežimėlio ir briedžių kartus. Bent jau sistema nebuvo išjudinti žemyn, nes į viršų, gausite fantastinis vaizdas į Oksfordo panorama. Rasite 99 veiksmus, kad būtų pasiekta viršūnę – verta kiekvieno etapo.

2. Kai climbdown, eiti į bažnyčios rytų pusėje žinoti laiką chimed du „berniukai“ Kiekvienas ketvirtį valandos. Aplankykite Hario Poterio valgymo Lounge Christ Church Schoolmėgėjams Hario Poterio filmų, žiūrėti tos Hogvartso maisto salėje Christ Church School kūrybiškumą. Jūs taip pat gali pripažinti laiptais iki salėje, kuris buvo naudojamas keliose scenose. Reikia įspėti: tai populiarus atrakcija ir vėlavimas arba prieigos kaina netikima kai kurių skaitytojų yra verta. Bet jei jums patinka vitražais, taip pat fono (istorinio ir šiuolaikinio) pojūtis, turi atrodyti. Papildoma Oksfordo literatūros / Alice įtraukė kino pretenzijų į įžymybė. Alisa Liddell buvo dekano mergina Bažnyčios fakulteto, kuris buvo bičiulių Carroll. Patrauklus parankinės – karalienė Viktorija pasiekė Lewis Carroll išreikšti po mėgaudamiesi Alisa Stebuklų šalyje ji norite gauti daugiau iš jo vadovus. Jis nurodė jai savo naujausią laidą: į Plane Algebraiczny geometrija mokymo programą.

3. Ryklys Taikikliai ant stogo: Lūpos eina tiesiai ​​yra galutinis dalykas jūs tikitės atrasti Oksforde. Tik gali būti į rytus nuo miesto namas su 25 pėdų ilgio ryklys kyšančių savo lubas. Visuotinai žinoma kaip „Shark“, jis užsakė namų savininkas ir radijo vedėjas, Bill Heine, ir sumontuoti į 41-osioms atominės bombos. Tai buvo komentaras apie atominės platinimu Bill: „Ryklys buvo išreikšti ką nors patraukus jų stogų out-of nusivylimas ir pykčio ir bejėgiškumo ir jausmas visiškai bejėgiai jausmas.“ Ryklys galiausiai įsigijo plano patvirtinimo: vienoje vietoje, jis žinojo tai persikėlė į netoliese baseinas.

4. Plėtoti savo vidinį Rev vedėjas Tiny Cooper sėklųJei pabodo kataloge, whynot išsiregistravimo trumpą Istorija-pakrautą automobilį sėklą? Su Top-Gear gerai žinomas britų laivas, nėra tikėtina, kad bus neįprastas automobilių entuziastas entuziastingai įdėti vaizdinį pedalą už dalyvavimą Cooper sėklinės medžiagos. Į Morris Motor Company – pirminės automobilių gamykloje Jungtinėje Karalystėje, plotas buvo namų į praeities gyvenimo naudoti Henris Fordas -fashion masinę gamybą. Jis tapo Rover kolekcija Leyland, Austin Rover „, o taip pat Motor Corporation“. Dabar apsėsti BMW, MINI pagamintas čia ir gali turėti vietą, kelionę.

5. Atkreipkite dėmesį, 90% visos Worldis pasėlių Botanikos sodai​​. Patirtis atnaujino soduose Anglijoje. Jo unikali tikslas buvo vaistinių augalų tyrimas. Jis tikrai dabar gyvena 8000 skiriasi daržovių įvairovė ir apima platintojams daugiau nei 90% tos vietos šeimoms, kurios yra didesnis. Peizažai buvo motyvacija Lewis Carroll ir JRR Tolkieno iš Lord of the Rings reputaciją ir kt. Ir paskutinis dalykas: įtraukti garso takelį kovos vežimų ir skaityti Iffley Kelių monitorių liepsnomis. Kur Bannister įveikė keturių minučių mylios 1954 tai tikrai. Jų laikas buvo tris minutes 59,4 sekundės. Peržiūrėkite informaciją apie drąsos.