Nuotraukų spausdinimas vestuvėse

Mes teikiame malonumą jūsų renginiui! Kaip? Labai paprasta! Foto kabina yra lengviausias būdas suteikti savo svečiams wow efektą iš jūsų renginio, taip pat užfiksuotus prisiminimus vietoje. Kiek kartų jums teko užeiti į renginių salę ir sužinoti, kad jūsų draugai puikiai leidžia laiką linksmose lentose su komiksų žinutėmis ir dėvi juokingus aksesuarus? Fotosesijos vyksta greitai, jis negali praleisti nė vieno svečio!

Praėjusiame amžiuje vadinamoji nejudanti instaliacija buvo tokio dydžio kaip liftas, kurio viduje fotoaparato objektyvas atsitraukė nuo sienos. Nuleidę reikiamą kiekį į monetų priėmimo įrenginį, mašiną buvo galima paleisti paspaudus mygtuką. Iš pradžių jis padarė kelis kadrus su blykste iš eilės, o paskui nufilmuotą plėvelę per rezervuarus praleido kartu su programuotoju ir fiksatoriumi, išdžiovino ir per įmontuotą projektorių padėjo ant kito ritinio – fotopopieriaus. Kuris taip pat pakaitomis praėjo pro kūrėją ir fiksatorių, plaunamas ir blizgus. Dėl to apdorotas galas su nuotraukomis, išstumtomis iš lizdo, kaip čekis kasoje.
Tai užtruko apie 20-30 minučių. Visą šį laiką klientas kabinosi laukdamas rezultato.

Foto būdelės nuoma – pliusai:

  • Tai visiškai pakeis sesijos fotografą, jei pastatysite nukreipdami objektyvą į laimėtą foną.
  • Privalumas, palyginti su „selfie“ lazda – tik jo neturint. Visi šaudymo dalyviai turi laisvas rankas.
  • Svarbiausia, kad nuotraukos būtų paruoštos nedelsiant. Jie taip pat gali būti įteikti šaudymo dalyviams su autografu – ir tai yra bene vertingiausias suvenyras įvykio atmintyje.

Kur galima naudoti?

Foto būdelė tapo ypatingu švenčių ir masinių renginių atributu. Pakanka jį įrengti masinio sutraukimo vietoje ir aktyvumas pradeda didėti. Kiekvienas neneigia sau malonumo patvirtindamas savo dalyvavimą renginyje.

Vestuvės

Vestuvių ceremonijose puikiai tinka stacionarios kabinos, kurias galima įrengti ekspromtinėse pavėsinėse. Nereikia rūpintis fonu, vestuvių dekoracijos yra puikus priedas.
Pavėsinėje galite papuošti foto kabiną su gėlėmis ir organiškai sulankstyta organza, kuri to neskirs iš bendro dizaino.

Gimtadienis

Kitas originalus sprendimas šventės interjere gali būti šventės stiliumi dekoruota nuotraukų kabina. Taigi, pasirenkant fantazijos stilių, kabina yra pagaminta tinkamo dizaino. Kas pritrauks svečius, būtinai pasinaudokite tokia originalia paslauga.

Vakarėlis

Didelei kompanijai, kur susirenka daugybė skirtingų svečių, foto kabina gali būti tikras išsigelbėjimas. Paprastai didelėse kompanijose yra nepaprastai sunku pritraukti fotografo dėmesį, o foto kabinoje kiekvienas su kiekvienu pakviestuju galės padaryti tiek nuotraukų, kiek nori.

Jubiliejus

Tokią šventę kaip jubiliejų lydi šviesių praeities akimirkų atgaminimas. Taigi, nuomojama foto kabina gali būti būtent tas aksesuaras, kuris primins apie nepamirštamą įvykį. Jį galima įmontuoti į retro mašiną ar greitosios eigos autobusą, primenantį romantišką kelionę. Tokio renginio nuotraukos taps tikra relikvija ir kelione į praeitį.

Ar vis gi verta nuomoti foto būdelę?

Vienareikšmikai taip!

Ar norite įtikti savo svečiams kuo nors neįprastu ir nepakartojamu? Ar norite, kad atostogos būtų nepamirštamos ir įsimenamos dovanos? Mūsų įmonė siūlo prieinamą įrankį užduotims spręsti – nuomojasi foto kabiną. Dabar foto kabina Vilniuje ir Kaune tapo dar prieinamesnė!

Fotoaparatas su keičiamais fonais yra specialiai įrengta kabina su studijos apšvietimu, SLR kamera ir dideliu jutikliniu ekranu, kuris fotografuoja svečius ir akimirksniu atspausdina nuotraukas (per 15 sekundžių).

Gali būti išduotos visos nuotraukos ir jose gali būti jūsų renginio logotipai. Be to, galite susitvarkyti įrenginio dėklą ir pridėti linksmybių prie nuotraukų įkrovos. Be to, mūsų fotografijų kabinose fotografuodami galite pakeisti foną, naudodami „Chromakey“ technologiją, galite siųsti nuotraukas į paštą ar tiesiogiai į socialinius tinklus, netgi galite filmuoti vaizdo įrašus.

Kitaip tariant, foto kabina yra visas nuotraukų pramogų procesorius, garantuojantis, kad jis taps traukos centru jūsų renginyje!